Skyworks

Skyworks

Skyworks

Skyworks Solutions, Inc. podporuje revoluci v bezdrátových sítích. Jejich vysoce inovativní analogové polovodiče propojují lidi, místa a věci v řadě nových a dříve nepředstavitelných aplikací v oblasti letectví, automobilového průmyslu, širokopásmového připojení, mobilní infrastruktury, propojené domácnosti, zábavy a her, průmyslu, zdravotnictví, vojenství, chytrých telefonů, tabletů a nositelných zařízení.

Skyworks je globální společnost s inženýrskými, marketingovými, provozními, prodejními a podpůrnými pobočkami rozmístěnými po celé Asii, Evropě a Severní Americe a je členem akciových indexů S&P 500® a Nasdaq-100® (Nasdaq: SWKS). Další informace naleznete na webových stránkách společnosti Skyworks na adrese: www.skyworksinc.com.

Tisková zpráva - 26.července, 2021 - Společnost Skyworks  dokončila akvizici divize infrastruktury a automobilového průmyslu společnosti Silicon Labs: "Jménem celé organizace Skyworks chci přivítat tým Infrastructure & Automotive," řekl Liam K. Griffin, předseda představenstva, generální ředitel a prezident společnosti Skyworks. "Kromě silného dědictví inovací a realizace přináší divize I&A vysoce diverzifikovanou zákaznickou základnu, která nám umožní pokračovat v expanzi na strategické koncové trhy. Společně urychlíme ziskový růst v klíčových průmyslových segmentech, včetně elektrických a hybridních vozidel, průmyslového a motorového řízení, napájení, bezdrátové infrastruktury 5G, optické datové komunikace a datových center."

Zobrazení: Seznam

6 položek

Nastavit vzestupně
na stránce