Řízení nadbytečných zásob

Řízení nadbytečných zásob snižuje přebytky elektronických součástek

Outsourcujte pohodlně správu přebytečných prostředků. Zajistíme distribuci Vašich nevyužitých nebo nadbytečných zásob polovodičů a elektronických součástek. Neblokujte zbytečně kapitál, který byste mohli investovat jinde.
Jako smluvní distributor polovodičů a elektronických součástek se postaráme o kompletní správu přebytků a celosvětový marketing. Tím snižujeme vaše zásoby a zvyšujeme vaši likviditu. Disponujeme potřebnou sítí a odpovídající logistikou prostřednictvím našeho komplexního internetového obchodu.
Současná situace na trhu může být poměrně náročná pro zajišťování elektronických součástek a pro plánování vaší výroby. Aktuální nedostatek může znamenat zastavení nebo odložení celé výroby.

Excess Management

Co jsou to nadbytečné zásoby?

Proč by se měla snížit hodnota zásob?

Jak lze snížit náklady na skladování?

Vyberte si ze 3 různých modelů pro řízení nadbytečných zásob

S našimi 3 různými modely pro řízení nadbytečných zásob vytvoříte volné skladovací kapacity a ušetříte náklady na skladování – včetně rychlého toku peněz (cash flow).

1. Efektivní nadbytečné zásoby

Odkup vašich nadbytečných zásob je pro vás rychlým a efektivním řešením, bez ohledu na to, zda se jedná o jednotlivé položky nebo celé sklady. Přeměňte své náklady na skladování na likviditu. Zašlete nám seznam svých nadbytečných zásob a my vám po důkladném prozkoumání předložíme nabídku na odkup.

_zen_nadbyte_n_ch_z_sob1CZ-CZ

2. Flexibilní konsignační smlouva

Pro co největší flexibilitu, ale přesto s výhodou využití příležitostí na celosvětovém trhu: Pokud jsou vaše zásoby vhodné, uzavřeme s vámi konsignační smlouvu. Zachováte si maximální transparentnost v celém procesu. Kromě toho si i nadále zachováte plnou flexibilitu plánování, protože dodané elektronické součástky si u nás můžete kdykoli během celého smluvního období vyžádat v případě, že je budete potřebovat.

_zen_nadbyte_n_ch_z_sob2CZ-CZ

3. Pouze marketing bez převzetí skladových zásob

Náš nejjednodušší model: Vaše nadbytečné zásoby elektronických součástek nabídneme na trhu, aniž by zboží skutečně opustilo váš sklad. Marketing probíhá bez smluvního závazku prostřednictvím našich celosvětových distribučních kanálů. V každém případě se individuálně rozhodujete, zda a za jakou cenu nám zboží prodáte.

_zen_nadbyte_n_ch_z_sob3CZ-CZ

Nahrajte seznam nadměrných zásob pro nezávaznou nabídku

Zobrazení: Seznam

Produkty 1-12 z 32

Nastavit vzestupně
Stránka
na stránce