Smluvní výrobci

Naši smluvní výrobci specializovaní na polovodiče

Jsme distributorem polovodičů, elektronických součástek a zařízení mnoha různých smluvních výrobců. Jako váš dodavatel se zaměřujeme na krátkou dobu uvedení vašich nových výrobků na trh a na inteligentní technologie pro vývoj a technický nákup.

Naši smluvní výrobci

Zaměřujeme se na následující aplikace

Všechny polovodiče, čipy, elektronické součástky, MCU, mikrokontroléry, integrované obvody, spínače, multiplexery, řízení napájení, hodiny, časovače a audio lze použít v široké škále aplikací:

  • Informační a komunikační technologie ICT  >  fotonika, kabelové sítě, 5G/6G, bezdrátová infrastruktura
  • Průmysl > testování a měření, inteligentní energie a napájení, automatizace výroby a budov, osvětlení, zdravotnictví a inteligentní zdravotnické systémy, síťová infrastruktura, inteligentní města
  • Podnikové systémy > datová centra, podniková výpočetní technika, chytrý maloobchod
  • Osobní elektronika > ukládání dat, hry, mobilní telefony, chytrá domácnost, domácí zábava, PC a notebooky, tablety, TV, nositelná elektronika
  • Technologie > kvantová výpočetní technika, internet věcí, bezpečnost a zabezpečení, dohled, podpůrné technologie
  • Automobilový průmysl

 

 

 

DataCenter_gro__magenta

Umožňujeme vám vytvářet lépe propojený, bezpečnější a udržitelnější svět elektronických řešení. Přitom vám pomáháme snižovat celkové náklady na vývoj, testování a výrobu vašich řešení a zvyšovat produktivitu. Podporujeme vás při integraci produktů a zajišťujeme kompletní funkčnost pro uspokojení vašich zákazníků.

S našimi smluvními výrobci vám zjednodušujeme nákup polovodičů a elektronických součástek. Máte dotazy týkající se naší nabídky výrobců, aktuálních skladových zásob, dodávky, poptávky nebo našeho internetového obchodu? Ozvěte se nám.

Zobrazení: Seznam

Produkty 1-12 z 32

Nastavit vzestupně
Stránka
na stránce