aim TTi

aim TTi

aim TTi

Aim-TTi (Thurlby Thandar Instruments) je průmyslovým standardem pro vysoce kvalitní a cenově výhodné laboratorní zdroje napájení. Komplexní nabídku napájecích zdrojů doplňuje sada stolních testovacích a měřicích přístrojů: funkční a náhodné generátory signálu, multimetry a základní radiofrekvenční jednotky.

Ať už pracujete ve výzkumu a vývoji nebo ve školství, spolehlivé přístroje od TTi jsou tou nejlepší volbou pro vaši práci.

Počátky společnosti sahají do konce 70. let 20. století, kdy dvě samostatné společnosti, Thurlby Electronics Ltd. a Thandar Electronics Ltd., navrhovaly a vyráběly elektronická testovací zařízení. V 80. letech se společnost Thurlby specializovala na stolní napájecí zdroje, multimetry s vysokým rozlišením a digitální paměťové jednotky, zatímco Thandar na funkční generátory, čítače kmitočtu a logické analyzátory. V roce 1989 byly obě společnosti sloučeny do nové organizace Thurlby Thandar Instruments Ltd. a umístěny do větších prostor v nedalekém Huntingdonu ve Velké Británii. Od tohoto data se rozšířil sortiment výrobků a přibyly nové produkty. Pro zachování spolehlivosti a kvality jsou všechny výrobky TTi vyráběny v Evropě. Dnes je TTi jedním z předních výrobců laboratorních napájecích zdrojů a univerzálních elektronických testovacích přístrojů v Evropě.

Zobrazení: Seznam

1 položka

Nastavit vzestupně
na stránce