Smluvní výrobci

Naši smluvní výrobci specializovaní na polovodiče

Jsme distributorem polovodičů, elektronických součástek a zařízení mnoha různých smluvních výrobců. Jako váš dodavatel se zaměřujeme na krátkou dobu uvedení vašich nových výrobků na trh a na inteligentní technologie pro vývoj a technický nákup.

Naši smluvní výrobci

Zaměřujeme se na následující aplikace

Všechny polovodiče, čipy, elektronické součástky, MCU, mikrokontroléry, integrované obvody, spínače, multiplexery, řízení napájení, hodiny, časovače a audio lze použít v široké škále aplikací:

 • Informační a komunikační technologie ICT  >  fotonika, kabelové sítě, 5G/6G, bezdrátová infrastruktura
 • Průmysl > testování a měření, inteligentní energie a napájení, automatizace výroby a budov, osvětlení, zdravotnictví a inteligentní zdravotnické systémy, síťová infrastruktura, inteligentní města
 • Podnikové systémy > datová centra, podniková výpočetní technika, chytrý maloobchod
 • Osobní elektronika > ukládání dat, hry, mobilní telefony, chytrá domácnost, domácí zábava, PC a notebooky, tablety, TV, nositelná elektronika
 • Technologie > kvantová výpočetní technika, internet věcí, bezpečnost a zabezpečení, dohled, podpůrné technologie
 • Automobilový průmysl

 

 

 

DataCenter_gro__magenta

Umožňujeme vám vytvářet lépe propojený, bezpečnější a udržitelnější svět elektronických řešení. Přitom vám pomáháme snižovat celkové náklady na vývoj, testování a výrobu vašich řešení a zvyšovat produktivitu. Podporujeme vás při integraci produktů a zajišťujeme kompletní funkčnost pro uspokojení vašich zákazníků.

S našimi smluvními výrobci vám zjednodušujeme nákup polovodičů a elektronických součástek. Máte dotazy týkající se naší nabídky výrobců, aktuálních skladových zásob, dodávky, poptávky nebo našeho internetového obchodu? Ozvěte se nám.

Produkty 1-12 z 32

Stránka
na stránce
Nastavit vzestupně
 1. SLEXP8021A

  LTE-M Expansion Kit - add-on board that features the XBee3® LTE-M cellular modem.

  Kód : 1693634344.7775

  MOQ : 1 pcs.

  Package Type :

  SPQ : 1 pcs.

  Balení :

  Kč2581,15 Excl. 8.1% VATexcl. Shipping

Produkty 1-12 z 32

Stránka
na stránce
Nastavit vzestupně