Test & Measurement

CControls poskytuje přesná testovací a měřicí zařízení

Přesná testovací a měřicí zařízení hrají klíčovou roli při návrhu, testování a výrobě elektroniky, protože zaručují kvalitu, umožňují přesná měření, usnadňují řešení problémů a v konečném důsledku zvyšují účinnost a spolehlivost elektronických výrobků. Zajišťují, že elektronické součástky a systémy splňují stanovené normy a fungují tak, jak mají. Zejména ve fázi návrhu mohou inženýři vyhodnocovat a iterovat prototypy, aby optimalizovali jejich funkčnost, spolehlivost a účinnost tím, že identifikují problémy v rané fázi návrhu nebo výrobního procesu. To může ušetřit čas a zdroje.

Testovací a měřicí zařízení umožňují přesnou kalibraci elektronického systému pro spolehlivé testování a konzistentní výsledky. Poskytují data, která inženýři využívají k hloubkové analýze, pomáhají zlepšovat návrh výrobků, optimalizovat procesy a zvyšovat celkovou kvalitu.

Získejte více inspirace a vyzkoušejte si, jak vám naši odborníci na testování a měření pomohou rychle a přesně otestovat koncepty a nápady, což usnadní vaše inovace a zrychlí uvedení výrobků na trh.

Obsah související s testovacími a měřicími přístroji

Aplikace a znalosti

Napájecí zdroje

Na testovacím pracovišti nebo v systému, naše stejnosměrné napájecí zdroje jsou připraveny pro vaši aplikaci a nabízejí optimální volbu napětí, proudu, schopností a přesnosti - napájecí zdroje mohou mít výkon od jednotek wattů do stovek kilowattů, programovatelné stejnosměrné i střídavé, obousměrné, lineární, spínané a regenerativní zátěže pro zvýšení účinnosti.

IoT

Vzhledem k tomu, že průmyslový internet věcí má dopad na všechna odvětví, bude digitálně propojeno stále více aplikací a zařízení, jako jsou chytré telefony, nositelná zařízení, vozidla a domácí spotřebiče. Ať už se to týká jakýchkoliv odvětví a zařízení, klíčové faktory pro citlivé aplikace I(I)oT jsou vždy stejné: spolehlivá konektivita, nízká spotřeba energie a dlouhá životnost.

Osciloskopy

Osvědčená technologie měření od základního ladění až po hloubkovou analýzu je pro úspěch klíčová. Ať už jde o návrh, řešení problémů nebo testy shody, hardware osciloskopů se špičkovou integritou signálu, vysokým efektivním počtem bitů (ENOB) a nejvyššími rychlostmi aktualizace průběhů, zachycuje skutečný výkon testovaných zařízení.

Oblíbené skupiny výrobků na našem webshopu

Osciloskopy

Zdroje napájení

Digitální multimetry DMM

Sběr dat DAQ

Prodej & Slevy

Prodej

Získejte speciální nabídky na produkty skladem s naší akcí: výprodej skladových zásob! Naše akce zahrnují slevy a nabídky konkrétních produktů nebo zásoby na omezenou dobu.

  • Využijte naše exkluzivní nabídky
  • Nakupte více díky slevám
  • Užívejte si pohodlí při nakupování online
  • Využijte příležitost vyzkoušet něco nového

Skvělá hodnota zařízení

Náš program certifikovaných použitých zařízení zaručuje, že nabízíme vybavení nejvyšší kvality za nejlepší ceny, takže víte, že z našeho použitého vybavení získáte skutečnou hodnotu.

  • Velká úspora oproti ceníkové ceně
  • Certifikační kontrola kvality ve 23 krocích
  • 14denní záruka vrácení peněz
  • Jednoletá záruka

Obraťte se na naše experty

Zobrazení: Seznam

Produkty 1-12 z 1035

Nastavit vzestupně
Stránka
na stránce