Podpora vývoje Design-In

Naše podpora při vašem návrhu dokonalých koncových výrobků

Jako autorizovaný distributor našich smluvních výrobců vás doprovázíme od zahájení vašeho projektu přes vývoj výrobku až po jeho sériovou výrobu. Nabízíme vývojové nástroje, simulační a testovací vybavení, zkušební desky a technickou podporu.

Umožňujeme vašim nápadům stát se skutečností: Naši aplikační inženýři vám pomohou vybrat elektronické součástky pro váš výrobek a v úzké spolupráci s našimi smluvními výrobci vám poskytnou odpovídající vzorky pro vaše projekty.

 

Od začátku do konce: Naše podpora vývoje Design-In

  1. Průzkum a analýza situace na trhu, oblasti použití, zamýšlené cílové skupiny a jejich potřeby pro daný produkt. 

  2. Vývoj nápadů a koncepce inovativních řešení základních funkčních principů: Hledání a vývoj jedinečných funkcí, které váš produkt odliší od konkurenčních výrobků.

  3. Prozkoumání všech nápadů z hlediska vhodnosti pro ekonomickou, ekologickou a tržní strategii. V průběhu procesu je dále zdokonalujeme a upravujeme.

  4. Podrobné rozpracování vybrané preferované varianty: V tomto procesu společně s vámi vypracujeme přístupy ke konstrukčnímu řešení a stanovíme preferovanou variantu návrhu.

  5. Prototypy a návrh realizace převážně funkčních mezistupňů: V této fázi získává výrobek v podstatě svou konečnou funkčnost a vzhled. Umožní vám to zkontrolovat a optimalizovat funkčnost mechanických prvků.

  6. Dokončení návrhu a přenos datových sad do vaší výroby: Po dokončení finálního testování prototypů může váš výrobek přejít do sériové výroby.
Design-In Support Service
 
Zobrazení: Seznam

Produkty 1-12 z 32

Nastavit vzestupně
Stránka
na stránce