Central Semiconductors

Central Semiconductors

Ve společnosti Central Semiconductor to s diskrétními polovodiči myslí vážně. Snaží se o maximální dokonalost svých produktů a služeb vždy a všude. Aby vyhovovaly různým aplikacím, jsou jejich produkty k dispozici ve vývodových a SMD pouzdrech i jako nezapouzdřené čipy. Vyrábí širokou škálu standardních produktů, ale vynikají i v zakázkových, speciálních a dalších specializovaných výrobcích a službách. Protože naslouchají zákazníkům a sledují změny v průmyslu, neustále vyvíjejí nové produkty, které splňují měnící se požadavky zákazníků i trendy v oboru.

Diskrétní součástky jsou jejich jedinou činností. Udržují rozsáhlé zásoby surovin a hotových výrobků, takže zákazníci nemusí čekat týdny nebo měsíce na to, co potřebují. Vítají menší množství a speciální objednávky, které jejich konkurenti smetou ze stolu, a vždy rádi prozkoumají poptávky po nestandardních požadavcích. Každý zákazník má k dispozici kvalifikovaný tým manažerů pro vztahy se zákazníky, regionálních manažerů prodeje, který koordinuje všechny potřeby. Zaměření na zákazníka, posedlost kvalitou a snaha o naprostou spokojenost zákazníka je to, co je odlišuje od konkurence.

Jejich posláním vždy bylo být rostoucí, ziskovou organizací nabízející spolehlivé, inovativní výrobky a vynikající služby. Jejich hlavním cílem je překonávat očekávání zákazníků. Jejich manažerský tým podporuje dynamickou firemní kulturu zaměřenou na zákazníka tím, že jde příkladem a poskytuje průběžné možnosti školení a pozitivní zpětnou vazbu svým zaměstnancům. Péče o zákazníky je každodenním závazkem, kterého se snaží dosáhnout, a zpětná vazba je vždy vítána.

Nelze najít produkty odpovídající výběru.