Chiplus

Chiplus

Chiplus

Chiplus Semiconductor Corp. (zkráceně Chiplus ) je přední technologická firma zabývající se návrhem a vývojem ekologických čipů, vysokorychlostních pamětí SRAM s velmi nízkou spotřebou, LED driverů, která poskytuje svým zákazníkům po celém světě ty nejlepší produkty, služby a řešení. 

Společnost byla založena v roce 2002 v Hsin-Chu na Tchaj-wanu a začala se zabývat návrhem, výrobou a prodejem vysokorychlostních paměťových produktů SRAM s velmi nízkou spotřebou a bezkonkurenční spolehlivostí. Jsou velmi hrdí na to, že jejich výrobky získaly certifikaci a důvěru od známých výrobců průmyslových a spotřebních přístrojů v Japonsku, EU, USA a v tichomořské Asii.

Aby splnili požadavky zákazníků s rozsáhlou specifikací výrobků, neustále pracují na posilování svých konstrukčních a výrobních technologií a zároveň vytváří vynikající výrobky potřebné v nové éře a elektronické aplikace na vysoké úrovni. Buduje celosvětový zákaznický servis a logistickou síť, která zajišťuje co nejrychlejší a efektivní servis a distribuci.

www.chiplus.com

Nelze najít produkty odpovídající výběru.