GWinstek

GWinstek

GWinstek

Společnost Good Will Instrument Co., Ltd. byla založena v roce 1975 jako první profesionální výrobce na Tchaj-wanu, který se specializuje na elektrické testovací a měřicí přístroje. Začala jako výrobce napájecích zdrojů a rychle se rozšířila na vývoj vysoce přesných elektronických testovacích a měřicích přístrojů.

Po desetiletích zkušeností v oblasti testování a měření se stala největším výrobcem a vývojářem testovacích a měřicích přístrojů na Tchaj-wanu. V současné době má více než 300 výrobků, od osciloskopů, spektrálních analyzátorů, zdrojů signálu, základních testovacích a měřicích přístrojů až po kamerové systémy. Svůj současný růst zaznamenala také v mezinárodním měřítku. Její ústředí se nachází v Tchaj-peji na Tchaj-wanu, má dceřiné společnosti v pevninské Číně, Americe, Japonsku, Koreji a Malajsii, její výrobky se prodávají do více než 80 zemí světa.

Díky silnému zaměření na vysoce kvalitní a ekonomická měřicí řešení pro vzdělávací a průmyslové výrobní trhy si vytvořila solidní image značky a pověst spolehlivosti, integrity a inovace. Od svého založení se věnovala tomu, aby se stala profesionálním konstruktérem a výrobcem elektronických testovacích a měřicích přístrojů, což vedlo k získání řady národních ocenění a důvěry zákazníků po celém světě. V roce 1993 získala certifikaci ISO 9002 a v následujícím roce získala nejvyšší ocenění National Outstanding SMEs (malé a střední podniky) Award od tchajwanského ministerstva hospodářství. V roce 2000 vstoupila na tchajwanskou burzu cenných papírů.

Stala se synonymem kvalitních elektronických testovacích a měřicích přístrojů díky svým desítkám let zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje, marketingu a výroby. Pověst společnosti byla vybudována na základě filozofie integrity, kvality a kreativity a také na základě dlouholetých zkušeností. Zaměřením na zlepšování konkurenceschopnosti v oblasti výzkumu a vývoje, výroby a marketingu bude i nadále jednou z nejspolehlivějších a nejdůvěryhodnějších značek vytvářejících nejvyšší hodnotu pro zákazníky.

Zobrazení: Seznam

Produkty 49-60 z 455

Nastavit vzestupně
na stránce