Keysight Technologies

Keysight Technologies

Keysight Technologies

Keysight Technologies Inc. (NYSE: KEYS) je přední světová společnost v oblasti elektronického měření, která mění dnešní způsob měření díky inovacím v oblasti bezdrátových, modulárních a softwarových řešení. Díky odkazu společností HP a Agilent dodává Keysight řešení v oblasti bezdrátové komunikace, letectví a obrany a polovodičových trhů s prvotřídními platformami, softwarem a konzistentními vědeckými poznatky v oblasti měření. S 9 500 zaměstnanci obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích.

Název Keysight je odvozen ze dvou anglických slov: key, což znamená klíčový, nepostradatelný nebo nezbytný, přístupový prostředek, a insight, což znamená schopnost vidět, mít rozhled a vnímat. Název vyjadřuje, že vidí to, co ostatní nevidí, že má rozhodující nebo klíčový vhled, který umožňuje pochopit a odemknout měnící se technologické prostředí.

"Unlocking measurement insights for 75 years" (Odemykání vhledu do měření již 75 let) připomíná zrod původní společnosti Hewlett - Packard Company, z níž vzešla společnost Agilent zabývající se elektronickým měřením.

Zobrazení: Seznam

Produkty 1-12 z 492

Nastavit vzestupně
Stránka
na stránce