Neoway

Neoway

Neoway

Neoway Technology Co., Ltd., zkráceně Neoway, je high-tech společnost poskytující komunikační produkty a služby pro průmyslový internet věcí (IIoT). Jejich produkty zahrnují mobilní moduly a řešení 2G/3G/4G/NB-IoT/eMTC, které mají široké využití v inteligentním měření, telematice, mobilních platbách, sdílení zařízení, zabezpečení a dalších odvětvích.

Jejich cílem je vždy plně uspokojit své zákazníky, poskytovat stabilní konektivitu a související služby. Společnost se řídí kodexem "služby, přesnost, disciplína, rychlost" a zastává základní hodnoty "neustálé zlepšování a snaha o dokonalost" s cílem stát se nejuznávanějším poskytovatelem komunikačních produktů a služeb IoT.

Disponuje výkonnými technologiemi, schopnostmi vývoje produktů, špičkovým týmem odborníků v oblasti RF a spolehlivosti. Tým výzkumu a vývoje tvoří téměř 50 % pracovní síly. Společnost nabízí mnoho špičkových světových produktů a technologií. Vyvinula kompletní mechanismus ochrany dat výrobků, které získaly různé celosvětové certifikáty pro svůj stabilní a spolehlivý výkon, například certifikát systému řízení kvality pro automobilový průmysl IATF 16949:2016.

Jako první na světě uvedla na trh průmyslový jednočipový modul GPRS (M590), první inteligentní modul s operačním systémem Android (AM812) a první modul 4G se 7 režimy (N720), které byly dodány ve velkém množství a dosáhly největších podílů na trhu.

Vlastní již 33 patentů a 38 autorských práv na software. Rovněž realizovala následující projekty: Vývoj průmyslových bezdrátových modulů pro internet věcí (IoT) v roce 2013 a Vývoj inteligentních bezdrátových senzorových sítí s nízkou spotřebou energie v roce 2015.

Vytvořeno v Číně, nasazeno po celém světě díky profesionálnímu marketingovému týmu a rozsáhlé technické podpoře. Pobočky se nacházejí v Pekingu, Šanghaji, Chang-čou, Nan-ťingu, Fu-čou, Si-anu, Hongkongu, na Tchaj-wanu, v Evropě, USA, Rusku, Indii a jihovýchodní Asii, aby mohly poskytovat rychlou a profesionální podporu a služby zákazníkům po celém světě. Produkty Neoway se prodávají ve více než 40 zemích a v aktivních sítích je nasazeno více než 35 milionů modulů. Moduly GPRS a 7režimové moduly 4G mají trvale největší podíl na trhu. Od roku 2010 se společnost umístila na prvním místě čínského trhu s elektřinou a na trhu základnových vysílačů společnosti China Tower.

Při zachování svého cíle a poslání bude společnost Neoway společně se zákazníky a partnery zkoumat další možnosti internetu věcí, aby pomohla lidem žít efektivněji, ekologičtěji a pohodlněji.


www.neoway.com

Nelze najít produkty odpovídající výběru.