Epishine

Epishine

Epishine

Podnikání společnosti Epishine je založeno na průkopnických objevech v oblasti výroby tištěných organických solárních článků. Jejich převratné procesní kroky zajišťují jedinečnou škálovatelnost z hlediska výroby a také špičkovou účinnost při slabém osvětlení. První výrobek společnosti Epishine je optimalizován pro nízkoenergetické osvětlení v interiéru. Jedná se o malý, tenký a ohebný světelný článek vytištěný na recyklovatelném plastu, který lze snadno integrovat do malé elektroniky, kde přeměňuje okolní světlo na elektřinu.

Vášnivý tým s velkolepou vizí

Zásadní průlomy

Podnikání společnosti Epishine je založeno na průkopnických objevech ve výrobě tištěných organických solárních článků. Vyvinuli převratné procesní kroky, které mimo jiné zajišťují jedinečnou škálovatelnost z hlediska výroby a jedinečnou účinnost při slabém osvětlení.

Epishine_CControls_Epic-Vision

První výrobek

Jejich první výrobek je optimalizován pro nízkoenergetické osvětlení interiérů. Je to malý, tenký a ohebný světelný článek vytištěný na recyklovatelném plastu, který lze snadno integrovat do bezdrátových produktů, kde přeměňuje okolní světlo na elektřinu. Světelné články lze použít k částečnému nebo úplnému napájení bezdrátových senzorů a podobných zařízení v našem stále více propojeném světě.

Epishine_CControls_First-Product

Epická vize

Jejich dlouhodobým cílem je stát se špičkou v oblasti tištěných organických solárních článků a krok za krokem vytvořit nejškálovatelnější, zdrojově nejúčinnější a cenově nejdostupnější solární článek na světě. Společnost byla založena v roce 2016, má 25 zaměstnanců a její sídlo, laboratoř a výrobu najdete v Linköpingu.

Zobrazení: Seznam

1 položka

Nastavit vzestupně
na stránce