České dceřiné společnosti poskytují komplexní portfolio produktů pro vývoj elektroniky

Computer Controls AG 

získala společnost Retry s.r.o., dodavatele EDA nástrojů a distributora softwaru pro návrh desek plošných spojů AltiumTM. Společnost Computer Controls tak posílila svou přítomnost na trhu softwarových řešení a služeb Altium.

Společnosti Retry a Computer Controls s.r.o., dříve známá jako HT-Eurep Electronic s.r.o., se nedávno přestěhovaly do společných kancelářských prostor v Brně. Společně tak nabízejí rozsáhlé portfolio zaměřené na vývoj v oblasti elektroniky od poskytování EDA softwaru a služeb s tím spojených až po dodávání aktivních a pasivních součástek, komponent pro IoT a vestavěné počítačové systémy, displejů, testovacích a měřicích zařízení a hardwarových bezpečnostních řešení. Mezi dodávané značky patří mj. Silicon Labs®, Silergy®, e-peas®, epishine®, SECO®, miromico®, Keysight Technologies®, pico technology®, and swissbit®.

"Společnost Retry se již 26 let úspěšně zabývá prodejem a poskytováním podpory softwaru Altium a získala si dobrou pověst spolehlivého partnera nejen pro školení produktů Altium, ale i obecně v návrhu DPS v České republice i na Slovensku. Jako člen Computer Controls AG se postupně začleníme do skupiny Computer Controls, a přineseme tak našim zákazníkům ještě větší přidanou hodnotu," říká Petr Tošovský, jednatel společnosti Retry s.r.o.

Zaměstnanci společnosti přispívají svými odbornými znalostmi a technickým know-how k zajištění rychlé reakce a osobní, individuální podpory při užívání softwaru Altium Designer. Stávající zákazníci již z akvizice profitují díky celoevropskému prodeji, marketingu a logistice skupiny Computer Controls, která tak cíleně propojuje veškeré své know-how.

Zveřejněno na: 07-11-2023